UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy zostanie wznowiona żegluga z Elbląga do Krynicy. Kiedy bedzie można dopłynąć statkiem na przekop i dalej do Gdańska. Turyści przyjeżdżają do Elbląga i pytają się o takie statki i rejsy.


Anuluj