UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No dobra, zdjęcie może i jest słabe w odbiorze, a temat banalny, ale serio — to konkurs dla amatorów, a nie finał World Press Photo. Po co ta napinka? Każdy wrzuca, co potrafi, i chyba o to w tym chodzi.

LegiaWarszawa

Anuluj