UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No dobra, zdjęcie może i jest słabe w odbiorze, a temat banalny, ale serio — to konkurs dla amatorów, a nie finał World Press Photo. Po co ta napinka? Każdy wrzuca, co potrafi, i chyba o to w tym chodzi.
LegiaWarszawa