UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@za_twardo_po_śliwkach - To weź się do roboty na wlasny rachunek a nie biadolisz na ekipy rządzące że robisz za grosze.
@za_twardo_po_śliwkach - To weź się do roboty na wlasny rachunek a nie biadolisz na ekipy rządzące że robisz za grosze.