UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Żegnamy wszystkich posłów PiS z Elbląga będących przeciw!!! Na zawsze zdradzili miasto i nas wszystkich elblążan. Przykre
Żegnamy wszystkich posłów PiS z Elbląga będących przeciw!!! Na zawsze zdradzili miasto i nas wszystkich elblążan. Przykre