UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś dziwne, że we wszystkich wpisach nikt nie wspomina o roli Olsztyna względem Elbląga.
taki drobiazg
Jakoś dziwne, że we wszystkich wpisach nikt nie wspomina o roli Olsztyna względem Elbląga.
taki drobiazg