UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@egps - i z podpisanym wynagrodzeniem ( choć wiadomo że najniższa krajowa) ale wypada być uczciwym i w pełni informować a nie tylko jakie WYMAGANIA ale też co się REALNIE OFERUJE nie jakieś slogany w typu "w dynamicznym młodym zespole"


Anuluj