UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie i można by było to przedyskutować ale nie za Batyra bo to cwaniaczek nad cwaniaczki i nikt mu nie ufa. Nigdy nie wolno szemranym ludziom oddawać władzy tak jak teraz w USA za Trumpa.


Anuluj