UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
przestańcie już rozpowiadać te brednie.... połączenie jest niezbędne!!!! prze wszystkim dla rozwoju miasta.... sorry, ale Góra Chrobrego to żadna atrakcja.... a wszystkim maruderom przypomnę że bażantarnia pęka w szwach od aut co weekend...
xyz...