UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytając większość komentarzy, ze zdumieniem i przerażeniem dochodzę do wniosku, że jedynie co w naszej kochanej Ojczyźnie się rozwija, to głupota! Smutna przyszłość... Wojna jednak chyba przyjdzie...
Bezproblemowy