UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając większość komentarzy, ze zdumieniem i przerażeniem dochodzę do wniosku, że jedynie co w naszej kochanej Ojczyźnie się rozwija, to głupota! Smutna przyszłość... Wojna jednak chyba przyjdzie...

Bezproblemowy

Anuluj