UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to los Bażantarni jest przesądzony. Deweloper kupi, zburzy i wybuduje apartamentowiec z kilkuset mieszkaniami, których lokatorzy siekierami wyrąbią sobie połączenie Wschodniej z Sybiraków. Myślę, że zbliża się czas, by zablokować te bezmyślne, a może wręcz przeciwnie, ale na pewno szkodliwe działania Urzędu Miejskiego polegające na oddawaniu deweloperom terenów, które do tej pory by służyły jako otulina / bufor wokół miasta, a których zagospodarowanie naruszy pewną równowagę