UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale ta linia to nie jest po to zeby sie przesiadac tylko zeby ludzie mogli szybko sie przemieszczac miedzy Elblagiem a 3 city. Tysiace osob jedzie w ta i z powrotem codziennie. Kolej bylaby alterenatywa i odciazylaby 7ke. Przez malbork jest dookola i znacznie dluzej. Jak ktos pracuje w Gdansku a mieszka w Elebagu to jazda pociagiem jest dla niego bez sensu, Za duzo czasu sie traci. Wybieraja samochod. Jezeli czas przejazdu koleja bylby podobny do przejazdu samochodem bylaby to konkurencja dla samochodu.

Jerzy Lebioda

Anuluj