UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To będą wyrzucone pieniądze w błoto. Lepiej Kolej Nadzalewową wyremontować. Mieszkańcy Olsztyna nie lubią Elbląga, a i mieszkańcy Trójmiasta nie lubią Elbląga (skoro im przeszkadzał Przekop i przeszkadza im to, że Elbląg ma szansę być miastem transgranicznym)


Anuluj