UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W 2013r. PO. obiecało zrobic przekop mierzei wiślanej. Mineło 8 lat rządówTuskai nic nie zrobili. Teraz za 2 lata wybory to znowu obieca ki a potem powiedzą że pieniędzy niema i że zrobią za 4 lata. Dziękujemy panie Wcisła.


Anuluj