UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie masz połączenie kolejowe z Nowym Dworem Gdańskim? No nie masz i kompletnie nie wiesz o czym piszesz lub celowo starasz się storpedować genialny pomysł na rozwój i współpracę Elbląga z Gdańskiem. Pewnie z Olsztyna podpatrują i już z zazdrości wszyscy tam pękają na samą myśl o oderwaniu się Elbląga z województwa szuwarowo-bagiennego do pomorskiego. Oj wtedy by zbiednieli i urwało by się im Eldorado kosztem Elbląga a my mieszkańcy nie mamy i nigdy mieć nie będziemy z Olsztynem żadnych relacji ani przyjacielskich ani tożsamościowych. Elbląg to Żuławy a już na pewno w przeszłości dzieliliśmy tereny należące dziś do województwa pomorskiego i stąd jest nasza tożsamość, duma i mała ojczyzna.