UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budować i jeszcze raz budować. Nad czym się zastanawiać? Zabezpieczyć pieniądze pod inwestycje i rozpocząć prace tak samo jak pilnie mieszkańcy potrzebują dokończenia tak zwanej małej obwodnicy którą ma być ulica Wschodnia. Nad czym tu debatować? Ulica Wschodnia czeka już tylko na jej dokończenie i co? Mijają kolejne lata a ulica kończy się ślepym zaułkiem. To jest dopiero absurd nad absurdami.