UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

By takie koleje, połączenia powstały potrzeba kasy a jej zawsze mało bo jesteśmy miastem nie wojewódzkim. Najpierw niech Elbląg stanie się województwem Żuławy to będzie rozmowa a tak to tylko zabawa....


Anuluj