UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Racjonalista - Komuna była jakaś była, ale myślało systemowo/państwowo, a tu deweloper myśli o swojej kasie nic więcej. Nie interesuje go szkoła, przedszkole, tam nawet placu zabaw nie bedzie dla dzieci tykkonze 2 zjeżdżalnie i tyle. Te nowe osiedla są nastawione na jak największą ilość bloków/mieszkań i totalne wymagane przepisami minimum na parkingi i te pseudo place zabaw.
Anonimek1