UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cała ta kadencja KO jest długim i niesmacznym żartem z obywateli.1 kwietnia w ich wykonaniu nie jest więc dniem wolnym od tuskowych kłamstw. Ostatnio nieźle naklamali z cenami paliw. Kilka godzin przed mrożeniem Orlen podniósł ceny. Zrobiono szwindel a lemingi jeszcze klaszczą.

Mama Karoliny

Anuluj