UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"co wy chcecie w tym porcie przeładowywać? pisiowatych?" O to należy zapytać inicjatorów przekopu i 4 portu, czyli w pierwszej kolejności elbląskiego posła Leonarda Krasulskiego, a potem jego promotora prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Za przekopem za 600 mln był prawie każdy elblażanin, a za 4 portem ku czci PiS z niekończącymi się nakładami na pogłębianie Zalewu i rzeki Elbląg to już zdecydowanie mniej.


Anuluj