UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już dawno jest opracowanie ekonomistów, że port w Eg niema sensu i. Tak jak lotnisko, boisko, To miejsce ma park krajobrazowy, naturę 2000 i póki Elbląg nie wróci do Niemiec taki jego los
Już dawno jest opracowanie ekonomistów, że port w Eg niema sensu i. Tak jak lotnisko, boisko, To miejsce ma park krajobrazowy, naturę 2000 i póki Elbląg nie wróci do Niemiec taki jego los