UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już dawno jest opracowanie ekonomistów, że port w Eg niema sensu i. Tak jak lotnisko, boisko, To miejsce ma park krajobrazowy, naturę 2000 i póki Elbląg nie wróci do Niemiec taki jego los


Anuluj