UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję na tramwajach umieścić logo "radia maryja" a na autobusach "tv trwam" i już młody pisowiec będzie wiedział co jedzie.
matylda
Proponuję na tramwajach umieścić logo "radia maryja" a na autobusach "tv trwam" i już młody pisowiec będzie wiedział co jedzie.
matylda