UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siedzą w autach w korkach na Bema, zaś straż pożarna nie może wjechać do centrum. Gratuluję myślenia.
Racjonalista
Siedzą w autach w korkach na Bema, zaś straż pożarna nie może wjechać do centrum. Gratuluję myślenia.
Racjonalista