UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za komuny gdy budowano osiedla to od razu budowano szkoły, przedszkola, sklepy... Jakoś budują ciągle te osiedla, a mieszkańców w Elblągu ubywa. Interesujące...
Racjonalista
Za komuny gdy budowano osiedla to od razu budowano szkoły, przedszkola, sklepy... Jakoś budują ciągle te osiedla, a mieszkańców w Elblągu ubywa. Interesujące...
Racjonalista