UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za komuny gdy budowano osiedla to od razu budowano szkoły, przedszkola, sklepy... Jakoś budują ciągle te osiedla, a mieszkańców w Elblągu ubywa. Interesujące...

Racjonalista

Anuluj