UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Racjonalista - Niedaleko jest duże osiedle na Łęczyckiej i nowe powstaje w stronę Dębicy, ojej tam nie ma szkoły pewnie dzieci siedzą cały czas w domu


Anuluj