UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Racjonalista - Niedaleko jest duże osiedle na Łęczyckiej i nowe powstaje w stronę Dębicy, ojej tam nie ma szkoły pewnie dzieci siedzą cały czas w domu
@Racjonalista - Niedaleko jest duże osiedle na Łęczyckiej i nowe powstaje w stronę Dębicy, ojej tam nie ma szkoły pewnie dzieci siedzą cały czas w domu