UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Racjonalista - Na tym polega rozbudowa miasta najpierw bloki potem sklep, kościół, przystanek, może jakiś zakład pracy potem szkoła a w przyszłość może nawet tramwaj, no cóż ale według ciebie postawmy tam najpierw szkołę i butelkomat