UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Racjonalista - Na tym polega rozbudowa miasta najpierw bloki potem sklep, kościół, przystanek, może jakiś zakład pracy potem szkoła a w przyszłość może nawet tramwaj, no cóż ale według ciebie postawmy tam najpierw szkołę i butelkomat


Anuluj