UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko po co? Głównie inwestorzy z Ostródy i Iławy, a czasem z Trójmiasta zacierają ręce na ewentualny zysk budowy klocków pośrodku niczego na obrzeżach miasta. Problem bezrobocia, infrastruktury, ludności powinien wieść prym jeśli chodzi o zarządzanie tym miastem. Zamiast tego zarząd miejski Elbląga woli bez namysłu stworzyć kolejne osiedle pośrodku niczego. Gdzie szkoły, autobusy, przystanku, sklepy w okolicy? Nie ma.
Racjonalista