UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Póki kierowca miał pierwszeństwo na pasach to pieszy się musiał rozejrzeć 3 razy dwa razy w lewo i raz w prawo i przechodził a i tak przeważnie kierowca ustępował. Teraz kiedy pieszy ma pierwszeństwo to przechodzi prosto z marszu trzymając komórkę w ręku lub słuchawki na uszach, lub skręcając w ostatniej chwili na pasy Sam będąc ostrożnym kierowca i jadąc przepisowo miałbym co najmniej kilka potrąceń gdyby nie reflex.