UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Staram się zrozumieć co ma inwestycja mieszkaniowa dewelopera do braku planowanej, jak rozumiem, przez gminę inwestycji w rozbudowę układu komunikacyjnego. Ale może ja czegoś nie rozumiem, więc niech się wypowiedzą zaznajomieni z tematem.
Ciekawski