UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Edmund Szwed - Nie ma czegoś takiego, jak “SAFE 0%”! Nie można zaciągać bez żadnych konsekwencji pożyczek od samych siebie i spłacać ich bez żadnych odsetek. Gdyby było można, to każdy by tak robił. Znowu zostałeś oszukany przez PiS. PS. W Elblągu, na portalach społecznościowych, komentarze piszą najczęściej ludzie "bez twarzy" i co jeszcze gorsze, bez należytej wiedzy o sprawach, na temat których się wypowiadają. Edmund Szwed

Edmund Szwed

Anuluj