UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmmmm kiedyś pezetpeerowcy część rodziny wsadzali do partii, a część do opozycji i mieli pełnię władzy, a tu o wiosna idzie i same czyżyki trzeba karmić
Hmmmm kiedyś pezetpeerowcy część rodziny wsadzali do partii, a część do opozycji i mieli pełnię władzy, a tu o wiosna idzie i same czyżyki trzeba karmić