UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hmmmm kiedyś pezetpeerowcy część rodziny wsadzali do partii, a część do opozycji i mieli pełnię władzy, a tu o wiosna idzie i same czyżyki trzeba karmić


Anuluj