UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblążanie dumni z PIS - zmień nick pisowski trolu na "jedyny..... "odkopałes w swoim konspiracyjnym notatniku stary i nieaktualny -czas do lamusa
praszczur karoliny
@Elblążanie dumni z PIS - zmień nick pisowski trolu na "jedyny..... "odkopałes w swoim konspiracyjnym notatniku stary i nieaktualny -czas do lamusa
praszczur karoliny