UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety ale sprawa tej fundacji jest głównie polityczna.. a nikt nie widzi tego, że cały czas mnóstwo podmiotów, fundacji, a głównie spółek-słupów wyłudza dotacje unijne na "inwestycje" których nie realizuje, bierze kasę i potem znika, nikt tego nie kontroluje, takich spółek są tysiące, a każda wyłudza milionowe kwoty, zgłoszenia do instytucji nadzorujących i przydzielających dotacje nic nie dają, to jest potężna patologia.. Może Pan Lewandowski zajmie się tymi spółkami co wyłudzają dotacje, bo widać media głównego nurtu mają to gdzieś, a na elbląskim podwórku jest tego sporo..