UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@2084 - Bełkot Gościu!!! Bełkot!!! Nawet jeśli masz rację, to ginie ona w potwornej polszczyźnie, którą się posługujesz, a także w niechlujstwie w pisaniu!!! A szkoda, bo może masz coś słusznego do powiedzenia!
zniesmaczony dziadek stefek