UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@2084 - Bełkot Gościu!!! Bełkot!!! Nawet jeśli masz rację, to ginie ona w potwornej polszczyźnie, którą się posługujesz, a także w niechlujstwie w pisaniu!!! A szkoda, bo może masz coś słusznego do powiedzenia!

zniesmaczony dziadek stefek

Anuluj