UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@tuskustan bantustan - Kiedyś to była książka telefoniczna. Teraz RODO nie pozwala z imienia i nazwiska wyliczać wszystkich Polaków, którzy nie jeździli tą kolejką. Bo to niejeżdżący za to odpowiadają. Nie decydenci.

entuzjasta

Anuluj