UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@tuskustan bantustan - Kiedyś to była książka telefoniczna. Teraz RODO nie pozwala z imienia i nazwiska wyliczać wszystkich Polaków, którzy nie jeździli tą kolejką. Bo to niejeżdżący za to odpowiadają. Nie decydenci.
entuzjasta