UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@&&& - Pan Wójt Zygmunt "nic nie mogę ", "mam związane ręce ". Tak się cieszyli, jakby Pana Boga za nogi złapali. Mamy most! Most którego innowacyjne rozwiązanie hydrotechniczne, wyprzedziło ich samych bo nie potrafią go naprawić gdy się zepsuje. Na koniec Wójt i Starosta mowia jak zawsze : My nic nie mogliśmy to jest zadanie rządowe. Tak jak budowa s7 i zjazd w Gronowie Górnym a raczej jego brak. Wiele by tu pisać, Bartka takich historii i komedii nie wymyslilby jak "Władza" Gminy i Powiatu Elblaskiego. Na koniec dodam: klepać sie po pleckach i fotografować przy sukcesach robienia w uja swoich mieszkańców oni potrafią. Przyznać się do niedbalstwa juz, nie bo to wszystko ich nie dotyczy, bo kto ma władze ten ma wszystko " w dupie".

Sikorka

Anuluj