UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chuya tam się sypie, zwolennikiem PO nie jestem ale za Missana zobaczcie jak Elbląg odnowił drogi, ścieżki rowerowe.. To, że rudera się sypie któryś rok z kolei nie oznacza całkowitej winy.
społeczniak
chuya tam się sypie, zwolennikiem PO nie jestem ale za Missana zobaczcie jak Elbląg odnowił drogi, ścieżki rowerowe.. To, że rudera się sypie któryś rok z kolei nie oznacza całkowitej winy.
społeczniak