UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chuya tam się sypie, zwolennikiem PO nie jestem ale za Missana zobaczcie jak Elbląg odnowił drogi, ścieżki rowerowe.. To, że rudera się sypie któryś rok z kolei nie oznacza całkowitej winy.

społeczniak

Anuluj