UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A teraz ten rozklepany chodnik pamiętający czasy głębokiej komuny, wygnieciony, błotnisty trawnik przed klatką, żwirowe klepisko jako "parking", czy co to jest, losowe samosiejki, obrastające chwastami ściany, to to jest to z czym się utożsamiasz? To są ulice do gruntownego przebudowania, a nie pozostawienia bo deweloperuch "to czy tamto". To wygląda jak centrum zapuszczonej pięciotysięcznej wioski z rejonu klasy B.
taka_prawda