UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś tu jest nie jałopo z neo ludźmi bo co drugi artykuł to krytyka tematu kościelnego a piszemy o alkoholizmie za kierownicą ! Być może żyjesz....


Anuluj