UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykład w, ,Państwo w Państwie, ,jak sędzia wsadzil/a chłopaka za nic do poprawczaka. Żenada te sądy. Ktoś powinien w końcu zająć sie tymi sędziami bez kompetencji. Dla mnie takie ludzie jak ta niby sędzia to kompletne zero.


Anuluj