UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Klub jest uczniowski więc zrzesza dziecięce wieku szkolnym. Idąc dalej, aby posiadać drużynę seniorska niezbędne jest CAŁOROCZNE LODOWISKO, z odpowiednim zapleczem. O finansach już nie będę wspominał.

Irek_22

Anuluj