UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Klub jest uczniowski więc zrzesza dziecięce wieku szkolnym. Idąc dalej, aby posiadać drużynę seniorska niezbędne jest CAŁOROCZNE LODOWISKO, z odpowiednim zapleczem. O finansach już nie będę wspominał.
Irek_22