UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja się pytam czy doczekamy się seniorskiej drużyny Może będą lepsi niż nasi kopacze Ten klub ma już ponad 10 lat i ciągle juniorzy To ile oni mają lat 20 25


Anuluj