UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widzę że nie tylko ja to im wypominam, to prawda ich głowne sukcesy na przestrzeni lat to: nowe ławeczki, parki, drzewka, chodniki, pomniki, "pomalowanie trawy na zielono", przyznawanie nagród (najcześciej tym samym ludziom), ale aby gospodarkę polepszyc, dojazdy do pracy ZKM, rozkłady jazdy zmienić na korzyśc pracowników - wszak wyborcy i podatnicy, to nie słyszałem o zmianach. I poniekąd dlatego jest większe bezrobocie bo nie ma czym do pracy dojechać i wrócić na obrzeża miasta i bliżej: Nowakowo, Nowodworska, Gronowo Górne czy Dąbrowa... Wydawać zawsze prosto nie swoje ale aby miasto zarabiało odczuwalnie dla mieszkańców to nie odczułem tylko podwywżki. Oszczedzałem, segregowałem śmieci aby bylo pro eko i co? nic to nie dało. znowu więcej mam zapłacić haha więc już nie segreguję, wrzucam jak leci i tak ponoć to oni segregują więc po co mam się meczyć jak smieci sa sprzedawane x 2? firmy zarabiają, spółdzielnia zarabia a klient płaci - super :)


Anuluj