UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wybrano normalnych ludzi. W pisie czarnka, pustego garnka, kłamcę i pyskacza. Jak to najlepszy kandydat, to kto jest w tym pisie, ameby go wybrały czy ludzie z demencją i ślepotą. Masakra

Matteoo777

Anuluj