UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oszałamiajace liczby ich wybieraja, tyle głosów aż dech zapiera haha a potem mniejszość rzadzi większościa... ciekawa ta "demo (k) Racja" :)


Anuluj