UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cieszy, że ludzie podejmują takie aktywności na emeryturze a nie siedzą w domu. Duży szacunek ale też ogromna zazdrość, bo sam chciałbym się tego podjąć mimo że do emerytury jeszcze 30 lat. Szacunek i wszystkiego dobrego!

zazdroszczę

Anuluj