UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cieszy, że ludzie podejmują takie aktywności na emeryturze a nie siedzą w domu. Duży szacunek ale też ogromna zazdrość, bo sam chciałbym się tego podjąć mimo że do emerytury jeszcze 30 lat. Szacunek i wszystkiego dobrego!
zazdroszczę