UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pendolinooooo - Problemem nie jest wagon a tor, po którym pociąg przyjeżdża z Elbląga. Tor w kierunku Warszawy jest przeciwny do elbląskiego i w Malborku konieczne jest przetoczenie wagonów na włściwy tor.


Anuluj