UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
aha... a jak masz siaty z zakupami albo co gorsza jesteś osobą niepełnosprawną i nie masz rąk to jak dasz sygnał? Pytam z Ciekawości jak to jest rozwiązane? Czyli jak podniosę rękę to śmiało wkraczam i mam gdzieś resztę? - czytaj i tak to nic nie da skoro kierowca ma problem z zobaczeniem człowieka w okolicy pasów to i machanie ręką nic nie pomoże.... Zakładając że wprowadzisz taki przepis to będzie martwy... potrącony będzie tłumaczył "no przecież machałem" a kierujący "no nie machał" albo co gorsza "myślałem że muchę odgania a nie sygnalizuje przejście, bo ręka w łokciu była zgiętą" :D
AdD7