UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tam i nie tylko tam kierowcy jeżdża po chodnikach wśród pieszych i bardzo się dziwia że pieszy stoi na chodniku a oni nie mogą zaparkować albo przejechac a przeciez to chodnik a nie ulica? gdzie przepisy prawo? postacie tam policję od razu spokonireniją a jak nikogo nie ma to udają królów szos, jak dzieci, tata nie widzi to psoczą a jak widzi to trusie hehe


Anuluj