UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@AdD7 - Normalnie zasygnalizować tak jak np. w Niemczech czy Japonii, gdzie ludzie podnoszą rękę jak chcą przejść przez przejście i wtedy wszystko jest jasne, tak powinno być.
@AdD7 - Normalnie zasygnalizować tak jak np. w Niemczech czy Japonii, gdzie ludzie podnoszą rękę jak chcą przejść przez przejście i wtedy wszystko jest jasne, tak powinno być.