UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@AdD7 - Normalnie zasygnalizować tak jak np. w Niemczech czy Japonii, gdzie ludzie podnoszą rękę jak chcą przejść przez przejście i wtedy wszystko jest jasne, tak powinno być.


Anuluj