UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trudno uwierzyc co za bełkot... Wiekszosc z nich mieszka w centrum miasta i co rano idac do pracy, sklepu czy z psem na kazdym kroku walaja sie "małpki", ćwiartki, puszki, alkohol to agresja, przemoc, wypadki i tragedie. Wogole jak mozna napisac konsultacja?? Nie wierze to co napisali... Robie sobie zdjecie z tego co napisali i nie ma szans zebym na nich zaglosowal. Dookola jest masa problemow a oni nic kompletnie nie robia, odpykaja swoje i do domu.

To chyba sen

Anuluj